Rekolekcje rozeznawania woli Bożej

Rekolekcje rozeznawania woli Bożej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalana !

Pragnę zaprosić do Rekolekcyjnego “Domu Chleba” w Osłej k. Bolesławca – młodych (osobno dziewczęta i chłopcy w wieku od 14 lat) na comiesięczne REKOLEKCJE ROZEZNAWANIA WOLI BOŻEJ.

Odniesieniem każdego zjazdu będzie konkretna postać biblijna, wobec której będziemy odczytywać zamiar Boży względem każdego z osobna: kim jestem w oczach Bożych? Jaka jest moja tożsamość? Nie tyle co mam “robić”, ale kim jestem w zamyśle mojego Stwórcy i Ojca? Będzie to także czas doświadczenie rodzinności we wspólnocie Kościoła.

Spotkania z zasady będą miały miejsce w ostatni weekend każdego miesiąca. Rozpoczęcie o godz. 17.00 w piątek, a zakończenie w niedzielę o godz. 12.00. Należy zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik i śpiwór. Za pobyt składa się dobrowolą ofiarę. Mile widziany suchy prowiant (warzywka od rodziców, aby przeżyć {#smile}).

Dojazd z Legnicy pociągiem do Tomaszowa Bolesławieckiego – skąd odbierzemy Ciebie z bagażem. Podobnie możliwość odebrania z Bolesławca dla przyjeżdżających z okolic Jeleniej Góry (gdyby nie było już autobusu).

Informacje o bieżących terminach rekolekcji dostępne są w zakładce AKTUALNOŚCI.

W ostatnie soboty (w czasie rekolekcji) w naszym Bethlehem odbywa się comiesięczne czuwanie w Towarzystwie Maryi (w godz. 17.00-21.00). W każdą z tych sobót zapraszamy na godz. 15.00 młodzież przygotowującą Młyn-Fest na godzinne spotkanie formacyjne (z możliwością pozostania na czuwaniu aż do dnia następnego). ŚWIĘTO MŁODYCH, czyli Młyn-Fest w Bethlehem Osłowskim (z warsztatami muzyki, teatru, tańca, pisania ikony, wypieku chleba i ciasta oraz z wieloma innymi atrakcjami), rozpoczyna się zawsze w pierwszy poniedziałek lipca i trwa 7 dni, czyli kończy się w niedzielę.

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i błogosławię: ks. Marek Skiba CSMI.

Ps. (Hasło:) DO ZOBACZENIA W NIEBIE! (Odpowiedź:) NIEBO TAM, GDZIE MY!

Odsłony: 137